Bir Ayda 10 Kilo Nasil Verilir


Hiç 1 ayda 10 kilo vermeyi denediniz mi. Cevabınız evet ise o zaman bu işin ne kadar zor bir diyet olduğunu sizden daha iyi kimse bilemez. Ancak size vereceğimiz ipuçları sayesinde artık bu diyeti zorlanmadan yapabileceksiniz. Ayrıca göstereceğimiz yöntemde ağır egzersizler ve kilo verdiren ilaçlar olmayacaktır. Daha da önemlisi bu diyet yöntemleriyle vücudunzu minmum çabayla bir yap yakma makinesi haline gelecektir. Birçok insanın bunun nasıl yapıldığını nasıl olduğunu düşünürken siz kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Yiyerek Kilo vermek Çılgınlık mı?

Elbetteki istediğiniz herşeyi yiyerek kilo vermek mantıklı bir diyet olmayacaktır. ancak işin püf noktası günlük aldığınız kalorileri erittiğiniz zaman ortaya çıkmaktadır.
Aslında bedeninzi bütün yediklerinizi yakma eğilimindedir. ancak ilerleyen zamanlarda eğer ki pasif biriyseniz kilo almanız muhtemel olacaktır.NE zaman vücudunuz kaloriye doyduğunda o zaman kilo alma eğilimi göstermektedir. burada işin püf noktası kişinin ihtiyacı kadar kalori almasını sağlamaktır.
Burada önemli olan kişinin kendi kalori haritasını çıkarmasıdır. bu zamana kadar diyet konusunda yapılan en büyük hata bir diyetin tüm kişiler tarafından uygulanması olmuştur. ancak artık bu yanlışlıktan dönülmüştür. kişiye özel diyet devri başlamıştır. Sağlıklı bir diyet kişiye özel uygulanan diyettir. yani kişiye özel olan diyettir.

Çünkü ölçüde bu kalori değişen beslenme için alır bunu denedim hiç nasıl metabolizma bu durumlarda olabilir etkin, çoğu insan hiç bir fikrim yok inanıyoruz değildir!

1 Ayda 10 kilo nasıl verebilirim?

Sağlıklı kişilerin bir günde ihtiyacı olan kalori miktarı bellidir. buradan hareketle kişinin kendisine özel bir diyet programı hazılaması gerekmektedir. burada önemli olan

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. sevilay ozmen dedi ki:

  ben dogomdan sonra cok kilo aldim hemen hemen 11 kilo fazlaligim var bi turlu kilo veremiyorum gobegim cok cikiyo lutfen bana yardim edin bi diyet listesi verin bana yada sinz nasil bliyorsaniz ama bana yardim edin lutfeeeennn

 2. uğur xx dedi ki:

  ya yemeden duramıyorm 1 haftada on kilo aldım zayıflamak istiyorm artık 110 kilo oldum :(

 3. leyla dedi ki:

  hamilelikte37 kilo aldim 27 kilo verdim 10 kilom var onuda veremiyorum ne yapmam lazim zayiflamak istiyorum

 4. ebru dedi ki:

  ben şahsen kısa sürede kilo verdiren ilaçlara ,çaylara,haplara inanmıyorum ilaç kullanıyosun kullanma şartları ,günde en az 3 lt su içeceksin ,kola ,şeker kullanmıcaksın ,çikolata yemiceksin ve egzersiz yapacaksın eeeeeeee geriye nekaldıı bunu yapmayı beceren herkazz zaten kilodan kurtulurr. yaniii cebine parası çok gelip sokağa atmak isteyenler bu ilaçları hemen alsın . kibar dolandırıcılık diye buna deniyorrr galibaaa, arkadaşlar bunlara ve yorumlara inanmayınn,pranızı fakire verin ,sevaba girersinizz,bu tuzaklara kanmayınnn,zayıflatcak sanıp sağlınızdanda olmayınn. ayrıca elma krommu neyse 15 gün kullandım bi tık yok,yani ben kendimi aç bırakıp spor yaptıktan sonra bu ilaca ne gerek var.

 5. fadime yilmaz dedi ki:

  cok pis kilo aldim bana yardim edin…

 6. deniz kevser dedi ki:

  ne olursunuz yardım edin ben zayıflıyamıyorum

 7. hatice yazıcı dedi ki:

  sömürülmeye müsait bir konu.ama zayıflamak için siz neler yapıyorsunuz

 8. Songül dedi ki:

  Beni bu kilolardan kurtarn