"actifed şurup ne işe yarar" ile Etiketlenen Yazılar

ACTIFED 150 ML ŞURUP

İlaç Tedavi Grubu Grip ve Soğuk Algınlığı » Dekonjestan, Antihistaminik İlaç Etken Maddesi Triprolidin HCl + Pseudoephedrine HCl HCl ACTIFED 150 ML ŞURUP, Yerli, Beşeri bir ilaçdır.Reçete İle Verilir. İlaç Barkodu *8699522575176* FORMÜLÜ : Bir ölçek (5 ml) 30 mg psödoefedrin hidroklorür ve 1.25 mg triprolidin hidrokl...

a-ferin hot

a-ferin Hot Terapötik Kategori > Analjezik, Antienflamatuvar, Antipiretik İlaçlar ağrı kesici ateş düşürücü olarak gribal enfeksiyonların tedavisinde kullanılır Form : Tek kullanımlık toz içeren poşet Etkin Madde : Parasetamol (500 mg) Psödoefedrin (60 mg) ENDİKASYONLARI ( İlacın Kullanıldığı Durumlar, Hastalıklar ...