"hamilelikte soğuk terleme olur mu" ile Etiketlenen Yazılar

Babinoks Pediyatrik Şurup

İlaç Etken Maddesi: Parasetamol İlaç Etken Maddesi: parasetamol.............24 mg/ml (5 ml) İlaç Marka İsmi: Babinoks Pediyatrik Şurup Parasetamol Nedir? Parasetamol ateş düşürücü, ağrı kesicidir. Parasetamol aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır: * baş ağrısı, * kas ağrısı, * ekl...