"suda eriyen ilaç isimleri" ile Etiketlenen Yazılar

A-FERİN (Aferin) FORTE Film Kaplı Tablet

İlaç Etken Maddesi: Parasetamol, Klorfeniramin maleat İlaç Etken Maddesi: Parasetamol………………………………………………650mg İlaç Etken Maddesi: Klorfeniramin maleat…………………………………….4mg İlaç Marka İsmi: A-FERİN FORTE Film Kaplı Tablet A-ferin Forte Tablet Nedir? A-...